Загорец прибра 3 точки към Нова Загора

Срещата е от 29-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Иван Винков откри резултата от воле. В 37-ата минута, гостите допуснаха грешка и Даниел Стаматов се възползва от нея за 1:1. Пламен Иванов отбеляза в 63-ата минута. 6 минути по-късно отново се разписа. Крайното попадение в мача падна в 81-ата минута, дело на Георги Йорданов.

Гостите от Загорец имаха още доста положения и греди.

Сподели:

Други новини

Загорец обърна Секирово

Новозагорци победиха Секирово (Раковски) с обръщалка от 0:1 до крайното 2:1. Срещата е от 35-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Много положения за домакините през

Загорец загуби от Сливен

Срещата е от 34-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Мачът бе игран в Сливен като завърши с резултат 1:0. Петър Принджев отбеляза единственото попадение в

Загорец отстъпи на Димитровград

Срещата е от 33-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Футболистите на Загорец започнаха по-добре мача, но не успяха да издържат до последния съдийски сигнал без